Dni Gminy Radwanice w tym roku rozpoczniemy wizytą w mobilnym planetarium. Dzieci i młodzież zabierzemy w cudowną podróż do niezwykłego świata astronomii pod szyldem "Wstrzymał słońce ruszył Ziemię" oraz udekorujemy "Kosmiczne, kolorowe, lukrowe pierniki Kopernikowe". Uczcijmy wspólnie 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika i spróbujmy pierników, które są wizytówką Torunia; miasta, w którym urodził się światowej sławy astronom!

Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy również konkurs kulinarny na najsmaczniejszą "Radwanicką drożdżówkę". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas drugiego dnia wydarzenia, tj. 17 czerwca 2023r.

Zapraszamy do Radwanic, szczęśliwej gminy 😊

MOBILNE_PLANETARIUM_podczas_DNI_GMINY_RADWANICE

Mobilne planetarium i konkurs kulinarny "Radwanicka drożdżówka" - zdjęcie 2

Regulamin i karta zgłoszeniowa na konkurs "Radwanicka drożdżówka" [PDF - 152 KB]