Ułatwienia dostępu

Dni Gminy Radwanice 2023 odbędą się 16 i 17 czerwca. Tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia: „Tradycja i integracja”. W programie imprezy: muzyczne gwiazdy oraz liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W pierwszym dniu zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież w cudowna podróż w niezwykły świat astronomii, a to za sprawą wizyty w mobilnym planetarium. Dopełnieniem atrakcji będzie dekorowanie „Kosmicznych, kolorowych, lukrowych pierników Kopernikowych”.

Drugi dzień Dni Gminy Radwanice, to przede wszystkim koncerty, znanych i lubianych gwiazd, które z pewnością przyciągną uwagę miłośników muzyki rozrywkowej. W sobotę na scenie w Parku w Radwanicach, wystąpią: BABYLON - show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy BONEY M, „DAJ TO GŁOŚNIEJ”, autora hitu „Mama ostrzegała” oraz gwiazda Zenon Martyniuk z Zespołem Akcent.

Na scenie nie zabraknie pokazów i prezentacji lokalnych młodych artystów. Dla rodzin przygotowaliśmy program artystyczny w wykonaniu Gwardii Gryfa uczestników programu telewizyjnego „Mam talent”.
Ale to nie wszystko! Dla odwiedzających imprezę przygotowano imprezy przygotowano namiot z możliwością nagrania pamiątkowego video w technologii 360.  Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, strefy gastronomicznej i wystawców oraz stanowisk sołectw Gminy Radwanice, które w tym roku zaprezentują lokalne dziedzictwo, w tym przysmaki ciekawe warsztaty.

Dopełnieniem przygotowanych atrakcji będzie spektakularny pokaz laserowy oraz dyskoteka z muzyką do tańca dla każdego.

Zapraszamy do Radwanic, szczęśliwej gminy 😊

Dni Gminy Radwanice 2023 - zdjęcie 1

Regulamin Dni Gminy Radwanice 2023 [PDF - 184 KB]

Motto Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach :
Inspiracje – Działanie - Ludzie

INSPIRACJE – inspiruje nas nasza Mała Ojczyna w której działamy.

DZIAŁANIE – w każdym obszarze, w który wpisuje się w słowo kultura.

LUDZIE – są dla nas najważniejsi. Tylko z Wami kultura ma sens.