Ułatwienia dostępu

Zapowiada się gorące lato. To za sprawą tak bogatego programu, który przygotowaliśmy dla Was na najbliższy czas. Zapraszamy do Domu Kultury w Radwanicach. Zajęcia są nieodpłatne, po prostu przyjdź i rozwijaj swoje pasje.

Zapraszamy Was do udziału w:

- 25 lipca w warsztatach beatboxu. Mówić każdy potrafi, ale naśladować dźwięki np. instrumentów, dźwięku ptaków, czy np. formuły 1 to już nie taka prosta sprawa. W tę tematykę wprowadzi nas mistrz Polski w beatboxie Jakub "Zgas" Żmijowski. Zaprezentuje proste techniki, które pozwolą na rozpoczęcie tej niezwykłej przygody. 

- 27-28 lipca w warsztatach filmu animowanego. To wspaniała okazja, aby wypowiedzieć się w dynamicznym medium filmu. Filmowcy amatorzy na warsztatach poznają historię filmu animowanego, podstawy jego powstawania, nauczą się jak budować scenariusz i własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów. A na koniec animują wybraną przez siebie opowieść. Instruktorem prowadzącym będzie Magdalena Bryll z poklatkowo.pl

- 31 lipca w ciekawych warsztatach tworzenia żywych obrazów – bodypaitingu. Będziecie mieli okazję poznać techniki malowania na ciele a następnie łączyć je z ruchem. Udział w zajęciach będzie również okazją do zapoznania się z tajnikami charakteryzacji scenicznej. Warsztaty poprowadzi dla Was Katarzyna Malik.

- 1,2 sierpnia w warsztatach Graffiti, które musi być luźne, naturalne i często spontaniczne. Powinno być odważne i dlatego uważamy, iż pasuje do osób zdecydowanych, otwartych i niebojących się wyzwań. Dobre graffiti ma w sobie bunt. Tak twierdza instruktorzy Tomek i Filip z Mural Schop. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

- 9 sierpnia w warsztatach kuglarskich. Łukasz Witkowski, twórca Frikart, jeden z najbardziej utalentowanych żonglerów w Polsce, animator dla dzieci i dorosłych z ponad 13-letnim doświadczeniem w sztuce teatralnej i cyrkowej zaprasza na nieoczywiste warsztaty do Radwanic.. Po prostu przyjdź i bądź razem z nami. 

Zadanie realizowane w ramach programu projektu pn.: „Rozwój oferty kulturalno-edukacyjnej na terenie Gminy Radwanice i Zagłębia Miedziowego poprzez utworzenie nowoczesnego Domu Kultury w Radwanicach”.

 

 

Młodość musi się wyszaleć - Akademia młodego artysty - zdjęcie 1

Motto Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach :
Inspiracje – Działanie - Ludzie

INSPIRACJE – inspiruje nas nasza Mała Ojczyna w której działamy.

DZIAŁANIE – w każdym obszarze, w który wpisuje się w słowo kultura.

LUDZIE – są dla nas najważniejsi. Tylko z Wami kultura ma sens.