Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Radwanice i całego regionu do wspólnego spędzenia czasu podczas Jarmarku Wielkanocnego! Przygotowanych zostało wiele atrakcji! Przede wszystkim mamy wiele cudownych Wystawców z bardzo różnym asortymentem! (Już wkrótce zdradzimy rąbka tajemnicy). Każda osoba, która zrobi zakupy od dowolnego wystawcy weźmie udział w losowaniu nagród, a będą to między innymi rowery miejskie!
Widzimy się 23 marca!
Nie zabraknie również warsztatów rodzinnych, pamiątkowej świątecznej sesji zdjęciowej i zabaw z Zającem Wiosenką. O godzinie 12.00 (w samo południe) powitamy Panią Wiosnę. Zapraszamy wszystkie dzieci do przebrania się za zajączki, kurczaczki, motylki, pszczółki, biedronki, żabki....a nawet bociany, by w wspólnym, kolorowym korowodzie pożegnać zimowe dni. Możecie również przygotować kolorowe kwiaty dla Pani Wiosny...z pewnością sprawi to jej radość i obdaruje nas mnóstwem słońca.
Jarmark Wielkanocny - radwanicki Festiwal folkloru i rękodzieła.
JARMARK WIELKANOCNY - zdjęcie 1