Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 lat, chcących sprawdzić swoją celność, na "IV Turniej Strzelecki" o puchar Wójta Gminy Radwanice. Turniej odbędzie się 1 maja 2023r. w godzinach od 10.00. Biuro zawodów czynne od godz. 9.30.

Zapraszamy do strzelnicy za budynkiem OSP w Radwanicach. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Wypełnione karty zgłoszeniowe (do pobrania na dole strony) można złożyć osobiście w siedzibie Domu Kultury przy ul. Szkolnej 14 w Radwanicach lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26.04 z wpisowym 20 zł. Zapraszamy i zachęcamy do rodzinnego udziału.

Nr konta do wpłat wpisowego: SGB SA 33 1610 0048 2000 0000 0478 0001 w tytule Imię i nazwisko uczestnika

"IV Turniej Strzelecki" o puchar Wójta Gminy Radwanice - zdjęcie 1

Regulamin turnieju [PDF - 178 KB].

Karta zgłoszeniowa [PDF - 927 KB].