Rozstrzygnęliśmy wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego „Legenda o Radwanickich Słoniach”. Mamy zaszczyt poinformować, iż po burzliwych obradach Komisji Konkursowej w składzie:

• Pan Paweł Piwko – Wójt Gminy Radwanice
  • Pan Marian Kobzda – członek Stowarzyszenia Radwanicki Klub Seniora „Optymiści” z Radwanic
  • Pani Katarzyna Burzyńska – kierowniczka Działu Czytelniczego w Domu Kultury w Radwanicach,

Jury dnia 21 grudnia 2023r. wyłoniło zwycięzcę – Panią Martę Kowalską.  Laureatce serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach literackich.

Konkurs zrealizowano w ramach projektu „Rozwój oferty kulturalno-edukacyjnej na terenie Gminy Radwanice i Zagłębia Miedziowego poprzez utworzenie nowoczesnego Domu Kultury w Radwanicach w ramach programu „Kultura” Działanie 1. „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym”.

legenda_o_radwanickich_soniach_plakat