Nocny Turniej Piłki Nożnej 2016

dsc_0098dsc_0094dsc_0091dsc_0087dsc_0069dsc_0068dsc_0099

W dniu 04.11.2016 r.  dzięki  inicjatywie  UKS działającego przy  Gimnazjum w  Radwanicach  przy  wsparciu  ze strony Urzędu Gminy  oraz  Gminnego  Ośrodka  Kultury w Radwanicach  przeprowadzono po raz  kolejny  ,,Nocny  Turniej  Piłki Nożnej o Nagrodę  Wójta  Gminy Radwanice’’.

Turniej  przeprowadzono na  obiekcie ,,Orlik – 2012’’ w Radwanicach. W Turnieju  wzięło udział  8 drużyn czyli  około 100 zawodników , którzy  rozegrali  mecze systemem każdy z każdym  w grupie  przy podziale na dwie grupy.

Otwarcia  Turnieju  dokonali:  Pan Paweł Piwko – Wójt  Gminy  oraz Pani  Stanisława  Trzeszcz – Dyrektor  Gimnazjum ,  którzy ufundowali  Puchary dla najlepszej drużyny oraz najlepszego zawodnika Turnieju. Zwycięzcy  grup grali o pierwsze miejsce, natomiast drugie drużyny w grupach  rozegrały  mecz o trzecie miejsce. Oto  zespoły biorące udział w Turnieju: TASMANIA ,Łagoszów Wielki, Słoneczniki, Gold Team, Czakra  Team, FC Incognito, Łagoszowia, King Team.

Kolejność drużyn w  Turnieju :

I – sze miejsce – TASMANIA

II – gie  miejsce – FC INCOGNITO

III – cie  miejsce – CZAKRA  TEAM

IV – te  miejsce  –  GOLD  TEAM

Wszystkie  zespoły biorące udział w Turnieju otrzymały  dyplomy oraz piłki, natomiast Drużyna TASMANIA  oraz  najlepszy  zawodnik otrzymali  Puchary , które  wręczył Wójt Gminy  Radwanice.Turniej rozegrano w godzinach 18.oo – 22.oo przy sztucznym świetle .Turniej przygotował i prowadził  przy pomocy wolontariuszy  nauczyciel w-fu w Gimnazjum – Pan  Zdzisław Śnioszek .

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!