Gminny Strażacki Dzień Dziecka

DSC_0230

4 czerwca 2016 r. w parku w Radwanicach odbył się Gminny Strażacki Dzień Dziecka. W tym dniu organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Radwanice oraz Urząd Gminy w Radwanicach przygotowali szereg atrakcji dla dzieci m.in. malowanie twarzy, kącik plastyczny i pokazy sprzętu ratowniczego. Największą frajdę sprawiły dzieciom darmowe dmuchańce, na których mogły się bawić bez limitu czasowego. Nie zabrakło również występów dzieci i młodzieży z przedszkola, szkół podstawowych, gimnazjum oraz ośrodka kultury. W między czasie odbyły się konkurencje strażackie przeprowadzone przez  jednostki OSP oraz pokaz ratownictwa medycznego. Dla wszystkich dzieci przewidziana była również kiełbaska z grilla, woda i słodycze.

DSC_0179 DSC_0185 DSC_0237 DSC_0262 DSC_0284 DSC_0306

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!