Teatralny prezent na Dzień kobiet

7 marca w ramach obchodów Dnia kobiet 50 pań z Gminy Radwanice obejrzało w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie znakomity spektakl pt. „DZIWNA PARA”w gwiazdorskiej obsadzie.


„Dziwna para” to legendarny hit Broadway’u, autorstwa najczęściej wystawianego komediopisarza amerykańskiego na świecie. Neil Simon jako jedyny żyjący pisarz ma na Broadway’u teatr swego imienia. Niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran i również w kinie cieszą się ogromnym powodzeniem.

W Lubinie w spektaklu wzięli udział wspaniali aktorzy komediowi. Doskonała gra aktorska to z pewnością najmocniejsza strona przedstawienia. Duet Żak – Barciś był jak zawsze niezawodny! Pozostali aktorzy wspaniale uzupełniali przedstawienie.

Wśród publiczności co chwilę wybuchały salwy śmiechu.

Był to z pewnością miły wieczór i doskonała forma spędzania Dnia kobiet.

Obsada:
– Artur Barciś
– Cezary Żak
– Katarzyna Żak
– Violetta Arlak 
– Piotr Skarga
– Witold Wieliński
– Wojciech Wysocki
Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia Wojciech Stefaniak
Neil Simon „Dziwna Para”
tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski

Wydarzenie odbyło się ze środków Gminy Radwanice, a jego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach.Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!