Turniej tenisa stołowego – RELACJA

W dniu 23.02.2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach przeprowadzono kolejny turniej tenisa stołowego dla mieszkańców gminy o Nagrodę Wójta Gminy Radwanice. Turniej przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych (młodzież do lat 14 , grupa do lat 18 oraz kategoria open), systemem turniejów indywidualnych. W zawodach udział wzięło 19 zawodników, którzy rozegrali łącznie 45 meczy.

W poszczególnych grupach zwyciężyli :

GRUPA DO LAT 14

I miejsce – JAKUB BAGIŃSKI

II miejsce – FABIAN ŁAZARECKI

III miejsce – MAREK DEMESZUK

GRUPA DO LAT 18

I miejsce – KRYSTIAN KOŁODZIEJ

II miejsce – SEWERYN PRZYGODZKI

III miejsce – SZYMON MALINOWSKI

GRUPA OPEN

I miejsce – PATRYK DROSZCZAK

II miejsce – IRENEUSZ DACHTERA

III miejsce – PIOTR SIERADZKI

Nagrody w postaci statuetek, dyplomów i rakietek do tenisa wręczył Paweł Piwko – Wójt Gminy, który biorąc udział w Turnieju zajął IV miejsce. Organizatorami Turnieju była Gmina Radwanice, Gminny Ośrodek Kultury oraz ZSP Radwanice. Turniej przygotowali oraz przeprowadzili Bartosz Różycki i Zdzisław Śnioszek. Była to kolejna propozycja dla mieszkańców gminy na aktywne spędzenie czasu wolnego.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!