ART Bus

ESK BUS___KEY VISUAL__-001

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach w 2016 r. przystąpił do projektu ART Bus, który ujęty jest w programie Dolnośląska Platforma ESK+, a jego celem jest umożliwienie mieszkańcom udziału w wybranych przedsięwzięciach kulturalnych w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

„Wyprawy kulturalne” do Wrocławia współorganizowane są z Biurem Festiwalowym „Impart” w partnerstwie z Chocianowskim Ośrodkiem Kultury, Przemkowskim Ośrodkiem Kultury i Biblioteką w Kłobuczynie.

Do tej pory odbyły się cztery wyjazdy:

Inauguracja Europejskie Stolicy Kultury „Przebudzenie”

17 stycznia 2016 r. mieszkańcy Gminy Radwanice, Chocianowa, Głogowa i Przemkowa uczestniczyli w „Przebudzeniu”, czyli ceremonii otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Koncert Ennio Morricone

23 lutego 2016 r. miała miejsca kolejna „wyprawa kulturalna” do Wrocławia w ramach projektu ART Bus i obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 r. Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach we współpracy z Przemkowskim Ośrodkiem Kultury i Chocianowskim Ośrodkiem Kultury zorganizował wyjazd na koncert włoskiego artysty, kompozytora i dyrygenta Ennio Morricone. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” i Muzeum Pana Tadeusza

DSC_03645 czerwca 2016 r. odbyła się kolejna „wyprawa kulturalna”  ART Busa do Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 r. Tym razem oferta wyjazdu skierowana była do 50 seniorów z Gminy Radwanice. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania nowego Muzeum Pana Tadeusza, który zachwycił wszystkich swoją innowacyjnością. Następnie wraz z przewodnikiem udaliśmy się do Ratusza, w którym dowiedzieliśmy się wielu ciekawych faktów historycznych o Wrocławiu i nie tylko. Po zwiedzaniu rynku pojechaliśmy na obiad do Tawerny nieopodal Hali Stulecia, przy której znajduje się Ogród Japoński nasz kolejny punkt wycieczki. Na koniec wszyscy uczestnicy wyjazdu udali się na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, który zaprezentował się w programie „A to Polska właśnie”. Nie zabrakło popularnych piosenek Stanisława Hadyny, takich jak: „Karlik”, „Karolinka”, „Ondraszek”, „Starzyk”  oraz tańców: „Kujawiaka”, „Krakowiaka”, „Oberka” itp.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

DSC_0319 DSC_0335 DSC_0365 DSC_0381

Hiszpańska noc z Carmen – Zarzuela Show


IMG_0593  IMG_0595 IMG_0596
ART Bus po raz kolejny w dniu 18.06.2016 r. wyruszył do stolicy Dolnego Śląska. Tym razem mieszkańcy Kłobuczyna, Gaworzyc, Radwanice i Chocianowa mieli okazję zobaczyć „Hiszpańską noc z Carmen – Zarzuela Show, która została wystawiona na Stadionie Wrocław. Tłumy na stadionie odzwierciedlały masowy charakter wydarzenia i świadczyły o skali przedsięwzięcia. Opera Carmen została zorganizowana w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016 przez Operę Wrocławską. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wyjazdu!


IMG_0601 IMG_0613 IMG_0618 IMG_0621 IMG_0624 IMG_0626
baner fb2

 

baner fb2

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!