Ferie zimowe 2019 – Relacja

Za nami 2 tygodnie świetnej zabawy! Od 28 stycznia do 10 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach odbywały się „Ferie 2019”, które zapewniły mieszkańcom moc atrakcji. Dzięki bogatej ofercie każdy mógł znaleźć dla siebie interesujące zajęcia artystyczne. Ponadto dzieci brały udział w wyjazdach do kina, spektaklu oraz zajęciach plastycznych na świetlicach wiejskich.

Podczas ferii w GOK czekało na dzieci mnóstwo propozycji m.in. zajęcia muzyczne, wokalne oraz plastyczne, dzięki którym dzieci w miły sposób spędziły czas wolny od szkoły, a także miały okazję rozwinąć swoje talenty. Ponadto na jedne z zajęć dzieci przyszły razem ze swoimi rodzicami, aby metodą scrapbookingu wspólnie wykonać przepiękne czekoladowniki. W kolejnych zajęciach scrapbookingu udział wzięły jedynie osoby dorosłe, tworząc pod okiem instruktora okolicznościowe exploding boxy.

W ramach ferii dzieci dwukrotnie odwiedziły kino w Polkowicach. Wycieczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Powodzeniem cieszył się również spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA, pt. „Na misiowych urodzinach- najważniejsza jest rodzina”.

Atrakcji nie zabrakło również na świetlicach wiejskich, gdzie w ramach ANIMKA odbywały się zajęcia artystyczne \ w Lipinie, Łagoszowe Wielkim, Kłębanowicach, Przesiecznej i Sieroszowicach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i miło spędzony czas!

Organizatorami byli Gmina Radwanice, Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!