NOWOROCZNY KONCERT ZESPOŁU „FRAJDA” – relacja

11 stycznia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się wyjątkowy koncert przygotowany przez Zespół taneczno-wokalny „Frajda”.

Jednym z najpiękniejszych zwyczajów w polskiej tradycji jest wspólne śpiewanie kolęd. Młode artystki z grupy FRAJDA zaprezentowały swoje talenty wokalne i przeniosły publiczność w klimat minionych niedawno świąt. Licznie zgromadzona widownia mogła wspólnie z dziećmi wyśpiewać kolędy i inne świąteczne utwory.

Na koniec koncertu Zespół Frajda podziękował Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Pani Renacie Piaseckiej-Friczce, która niedługo odchodzi na emeryturę.

Po występie czekał na wszystkich poczęstunek oraz tort przygotowany przez Panią Renatę Piasecką-Friczkę.

Serdecznie dziękujemy Państwu Krawczonek oraz zespołowi „Frajda” za przygotowanie koncertu oraz rodzicom za liczne przybycie.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!