MIKOŁAJKI 2018 – RELACJA

W niedzielę 9 grudnia 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbyły się Mikołajki dla dzieci z Gminy Radwanice.

Od godziny 14:00 uczestnicy Mikołajek mogli skosztować przepysznego ciasta i napić się ciepłej herbaty oraz kawy w kawiarence przygotowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Radwanic oraz zakupić wyjątkowe ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez wystawców na kiermaszu rękodzieła bożonarodzeniowego.
Życzenia wszystkim zebranym złożył Pan Paweł Piwko – Wójt Gminy, Pani Stanisława Trzeszcz, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach oraz Renata Piasecka-Friczka – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. W tym roku dla dzieci wystąpili aktorzy z Teatru Gry i Ludzie w spektaklu „Sekret Świętego Mikołaja”. Widownia została zaangażowana w poszukiwanie Św. Mikołaja i razem z aktorami poznała wszystkie sekrety związane ze świętami. Po spektaklu Mikołaj wraz z wolontariuszami rozdał łącznie 400 paczek ze słodyczami, co sprawiło dzieciom mnóstwo radości.
Organizatorami spotkania byli: Gmina Radwanice, Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach.
Jednakże Mikołajki nie odbyłyby się bez wsparcia i zaangażowania:
  • wolontariuszy i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach,
  • Pana Henryka Kowalskiego i Ochotniczej Straży Pożarnej,
  • Pana Wojciecha Tylczyńskiego z Leśnictwa Sieroszowice,
  • Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Radwanicach,
  • Sołectwa Radwanice,
  • Pana Stanisława Malinowskiego,
  • wystawców z kiermaszu świątecznego,
  • oraz mieszkańców Gminy Radwanice.
Dziękujemy w imieniu dzieci i św. Mikołaja!

 

fot. Tadeusz Flak oraz GOK Radwanice

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!