ANIMEK, edycja jesienna – relacja i zdjęcia

Od 1 października do 30 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, dzięki darowiźnie otrzymanej od Fundacji KGHM Polska Miedź S.A. oraz przy wsparciu finansowym Gminy Radwanice, realizował jesienną edycję Programu Rozwoju Świetlic Wiejskich „ANIMEK”.

W ramach programu otwartych zostało 6 świetlic wiejskich z terenu Gminy Radwanice, które były prowadzone przez lokalne animatorki i działaczki społeczne.
We wszystkich świetlicach wiejskich w miejscowościach Jakubów, Kłębanowice, Łagoszów Wielki, Nowa Kuźnia, Przesieczna oraz Sieroszowice odbył się cykl 8 spotkań, podczas których lokalne animatorki zadbały o jak najbogatsza ofertę warsztatów dla mieszkańców. W propozycjach nie zabrakło różnorodności i fantazji, każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć dla siebie ciekawe zajęcia. Wśród atrakcji znalazły się m.in. warsztaty plastyczne i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych m.in. decoupage, quilling czy tworzenie wianków, zajęcia kulinarne np. pieczenie ciasteczek, różnorodne zajęcia ruchowe jak np. Zumba oraz wspólna gra w planszówki. Odbyły się również spotkania dla kobiet, podczas których panie mogły zapoznać się z różnymi markami kosmetycznymi i skorzystać z zabiegów oraz porad specjalistów. Panowie także mieli swoje spotkanie, pełne sportowych emocji. Nie zabrakło również zabawy Andrzejkowej, podczas której mogły się bawić całe rodziny.
Mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie mogli narzekać na nudę i brak pomysłu na spędzenie wolnego czasu. Jesienna edycja ANIMKA była pełna atrakcji i pozwoliła rozwinąć zdolności artystyczne uczestników. Jesienna edycja ANIMKA z pewnością pozostawi po sobie wspaniałe wspomnienia.


Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!