Swojacy po raz drugi w Szprotawie

W dniach 6 – 8 lipca odbył się XXVI Festiwal Grup Śpiewaczych „Ziemia i Pieśń” Szprotawa 2018. Na scenie prezentowało się 41 zespołów z całej Polski.

 

 

W tym roku dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, zespoły wzięły udział w dwóch koncertach konkursowych: pieśni i piosenki patriotycznej.
Zespół „Swojacy” po raz drugi wziął udział w Festiwalu i ponownie wrócił z nagrodą Pana Andrzeja Skawińskiego – Przewodniczącego Rady Miejskiej w Szprotawie oraz tytułem laureata!
Całemu festiwalowi towarzyszyła cudowna atmosfera i wspaniała zabawa, nie tylko podczas przeglądu, ale również w miejscu zakwaterowania.
Do późnych godzin nocnych trwała wspólna zabawa ze śpiewem i tańcami przy dźwiękach połączonych kapel. Z pewnością będzie co wspominać, wyczekując kolejnej edycji festiwalu.
Zespołowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.

Dziękujemy!