Turniej piłkarski o puchar Wójta – relacja

W niedzielę 24 czerwca na boisku „Orlik” w Radwanicach odbył się Turniej piłkarski o puchar Wójta w ramach Dni Gminy Radwanice 2018.

Był to rekordowy pod względem liczby zawodników turniej. W rozgrywkach wzięło udział 14 drużyn, czyli około 120 osób, rozegrano mecze w 4 grupach, padło prawie 70 bramek, czyli ponad 4 godziny sportowych emocji!

  • I miejsce i zwycięzcy Pucharu Wójta – Jumbo Bambo
  • II miejsce – Byku Team
  • III miejsce – Pucharow Buczyna

Juniorzy:

  • I miejsce – Świry Buczyna
  • II miejsce – Radwanice Junior
  • III miejsce – SP Buczyna

Nagrody  w postaci pucharów, dyplomów i piłek  wręczył Wójt Gminy oraz sędziowie spotkania – Zdzisław Śnioszek oraz Bartosz Różycki.

Ponadto, Wójt ufundował nagrodę specjalną – koszulki dla zawodników drużyny „Tasmania”, która nie opuściła żadnego turnieju.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za udział.

Organizatorami Turnieju  byli: Gminny Ośrodek Kultury, Gmina Radwanice oraz Animatorzy „Orlika”.

Zapraszamy do udziału w kolejnych rozgrywkach sportowych!

 

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!