Strefa kibica podczas Dni Gminy Radwanice – foto

Niedziela odbyła się pod hasłem sportowych emocji!

 W południe odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Wójta. W rozgrywkach wzięło udział aż 14 składów, czyli ponad 120 zawodników! Puchar zdobyła drużyna Jumbo Mambo. Wójt wręczył również nagrody w Towarzyskiej lidze tenisa ziemnego. Najlepszym zawodnikiem okazał się w tym sezonie Grzegorz Kukła.
Ze względu na odbywające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, organizatorzy zaprosili widzów do pierwszej w Radwanicach Strefy Kibica! O 17.00 rozpoczęła się transmisja na żywo meczu Japonia – Senegal. Przed godz. 20.00 zebrali się w Parku licznie kibice, by wspólnie obejrzeć mecz na dużym ekranie i wspierać reprezentację Polski. Biało-czerwoni zmierzyli się z zawodnikami Kolumbii. Pomimo że mecz nie poszedł po naszej myśli, kibice do końca wspierali swoją drużynę śpiewami i oklaskami. Z pewnością można stwierdzić, że mimo przegranej, pierwsza Strefa kibica w Radwanicach przejdzie do historii.

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!