WIECZÓR AUTORSKI – Bożena Pajdosz „Puch niemarny”

6 czerwca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach odbył się Wieczór autorski z panią Bożeną Pajdosz – lokalną pisarką.

Spotkanie rozpoczęło się miłym gestem ze strony pani Bożeny, która przybyłych gości poczęstowała winem ze swojej rodzinnej winnicy. Zebrani, rozkoszując się smakiem trunku, usiedli, aby wysłuchać pisarki. Pani Pajdosz zapoznała słuchaczy z tematyką książki, a następnie przeczytała kilka weselszych i smutniejszych fragmentów. Jak się okazało „Puch niemarny” to proza przeplatana poezją, dzięki czemu goście mieli też okazje wysłuchać kilku wierszy autorki.

„Puch niemarny” to już druga książka pisarki. Jak przyznaje autorka, książkę zakwalifikowała jako romans, mimo że brakuje jej kilku elementów typowych dla tego gatunku. Pierwsza książka pani Bożeny Pajdosz – „Pisane nocą” to zbiór bardzo emocjonalnych opowiadań. Gorąco zachęcamy do przeczytania obu pozycji.

Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!