Gminny Dzień Dziecka za nami – relacja

Dnia 3 czerwca 2018 r. na terenie boisk sportowych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach odbył się Gminny Dzień Dziecka.
Impreza była pełna atrakcji, zarówno dla tych najmłodszych, nieco starszych i dorosłych.

Wszystkich uczestników przywitał Wójt Gminy – Paweł Piwko oraz Dyrektor GOK – Renata Piasecka-Friczka, zapowiadając jednocześnie zespół „Frajda”.
Młode artystki pokazały na scenie swoje umiejętności taneczne i wokalne. Grupy starsza i młodsza zaprezentowały się w sześciu utworach. Zespół przygotowali opiekunowie: Mieczysława, Katarzyna i Zdzisław Krawczonek.
Po występie „Frajdy” na scenie pojawiły się animatorki. Pippi razem z wesołymi piratami przez całą imprezę prowadzili szereg zabaw, gier, konkursów oraz pokazy dużych baniek mydlanych dla wszystkich chętnych dzieci, a zebrało ich się pod sceną naprawdę sporo.
W międzyczasie dzieci korzystały z licznych atrakcji. Skakały na trzech różnych dmuchańcach, kolorowały pirackie rysunki w kąciku plastycznym, w którym również jedna z piratek malowała buźki, robiły sobie zdjęcia z maskotką Jerry, która rozdawała słodycze oraz korzystały z atrakcji namiotu profilaktycznego. Natomiast rodzice dla wytchnienia mogli się napić kawy lub herbaty i przegryźć pyszne ciasto w kawiarence przygotowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, a w razie większego głodu kupić posiłek w foodtrucku.
Gminny Dzień Dziecka cieszył się dużym zainteresowaniem, między innymi dzięki pięknej pogodzie. Jednak żadne wydarzenie z najróżniejszymi atrakcjami nie przebiegłoby tak pomyślnie gdyby nie zaangażowanie rodziców i dzieci, które chętnie korzystały ze wszystkich przygotowanych atrakcji.
Organizatorem wydarzenia był Urząd Gminy Radwanice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach.
Serdeczne podziękowania dla partnerów:
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Radwanicach,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach,
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Radwanicach, Pani Marlena Wilk.

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!