Chór Rybałci we Wrocławiu – mamy srebrne pasmo!

9 maja 2018 roku Chór „Rybałci” ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach wziął udział w Konkursie Chórów Regionu Dolnośląskiego Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Konkurs odbył się w w Sali koncertowej Filharmonii Wrocławskiej.

 

 

Chóry oceniało jury w składzie: prof. dr hab. Jolanta Szybalska Matczak, dr Ksenia Miśkiewicz, dr Jadwiga Postrożna.
W konkursie wzięło udział 18 zespołów w czterech kategoriach.
Chór Rybałci pod dyrekcją pani Aleksandry Stramy w kategorii chórów szkół podstawowych został nagrodzony Srebrnym Pasmem.
Po bardzo emocjonującym występie, korzystając ze słonecznej, wiosennej pogody dzieci pojechały do Ogrodu Japońskiego, który o tej porze roku tonie w pięknych, pachnących kwiatach.
Gratulujemy zespołowi udanego występu, życząc dalszych sukcesów.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!