Wiosenny Turniej Piłki Nożnej – relacja foto i wyniki

W słoneczny sobotni poranek, 12 maja 2018 r., drużyny piłkarskie spotkały się na boisku „Orlik” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach, aby rozegrać Wiosenny Turniej Piłki Nożnej. Turniej otworzył Paweł Piwko – Wójt Gminy. W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny, które zagrały mecze systemem „każdy z każdym”. Turniej był pełen piłkarskich emocji – w 6 rozegranych meczach, padło aż 45 bramek.

Wyniki turnieju:

 

I miejsce: Torpedo
II miejsce: Tasmania
III miejsce: OSP Radwanice
IV miejsce: ZSP Radwanice
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki, natomiast trzy pierwsze drużyny otrzymały dodatkowo puchary. Ponadto zawodnik ALAN FURMAN otrzymał nagrodę specjalną dla najlepszego strzelca turnieju.
Organizatorami Turnieju był Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury. Turniej przygotowali oraz prowadzili Bartosz Różycki i Zdzisław Śnioszek – animatorzy sportu na „Orliku”.
Kolejne piłkarskie atrakcje w Radwanicach już 24 czerwca o godzinie 12:00 w ramach Dni Gminy Radwanice. W tym dniu utworzona zostanie także strefa kibica, gdzie wspólnie będzie można obejrzeć transmisję meczu Polska-Kolumbia.
Zapraszamy!

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!