FERIE z GOK 2018, czyli nudzie mówimy nie! – relacja

Gminny Ośrodek Kultury zaproponował dzieciom szereg atrakcji na ferie zimowe.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane wyjazdy. Była to wycieczka na lodowisko do Polkowic w dniu 26 stycznia oraz wyjazd zespołu wokalno-tanecznego „FRAJDA” działającego przy GOK-u na warsztaty gimnastyczne w dniu 24 stycznia. Z propozycji wyjazdów skorzystało kilkadziesiąt osób.

Drugi tydzień ferii odbył się pod znakiem szeroko pojętej kultury. Instruktorzy GOK-u zaproponowali namłodszym warsztaty plastyczne (22 i 24 stycznia) oraz muzyczne (23 i 24 stycznia). W zajęciach wzięły udział dzieci z terenu Naszej Gminy w wieku od 5 do 13 lat. Podczas spotkań plastycznych dzieci poznały ciekawe techniki, stworzyły zimowy krajobraz oraz niezwykły, kolorowy witraż. W ramach Zabaw muzycznych dzieci poznały podstawy rytmiki, nauczyły się tańca i zabawnej piosenki, ćwiczącej ich dykcję

Feryjne propozycje GOK-u cieszyły się sporym zainteresowaniem, skłaniając najmłodszych do aktywnego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

FERIE z GOK zostały sfinansowane z budżetu Gminy Radwanice.

 

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.

Dziękujemy!