Mikołajkowo – Barbórkowy Turniej Piłki Halowej – RELACJA

W dniu  16.12.2017 r.  w Sali  gimnastycznej  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w  Radwanicach  odbył się Mikołajkowo – Barbórkowy  Turniej Piłki Nożnej  Halowej  o  Nagrodę  Wójta Gminy. Turniej  otworzył  Paweł Piwko  – Wójt  Gminy . W turnieju  wzięło udział  7  drużyn. Rozegrano  łącznie  14  meczy, w których zdobyto  39  bramek. Mecze  rozgrywano  systemem  każdy z każdym w dwóch  grupach  oraz  mecze o  miejsca.

Kolejność  drużyn w Turnieju :

I  miejsce  –  DESPERADO

II    miejsce  –  ŁAGO

III miejsce  –  BŁĘKITNI    SZYMOCIN

IV miejsce  –  SP  BUCZYNA

V miejsce   –  GŁOGÓW  TEAM

VI  miejsce   –   KRASNALE   BUCZYNA

VII miejsce  –  SACHTAR  GŁOGÓW

Wszystkie  drużyny  otrzymały pamiątkowe  dyplomy  oraz  piłki , natomiast   trzy   pierwsze  drużyny  otrzymały  dodatkowo  puchary . Ponadto  zawodnik   drużyny  Krasnale  Buczyna –  OSKAR  ŻYŁKA –  otrzymał  nagrodę  Rady  Dolnośląskiej  LZS  we Wrocławiu .

Zwycięska  drużyna  DESPERADO  przekazała  swój puchar  za  zdobycie  I miejsca  jako  prezent  Mikołajkowy  dla najmłodszej drużyny  Turnieju  – KRASNALE   BUCZYNA .

Organizatorami  Turnieju  był Urząd  Gminy   oraz   Gminny  Ośrodek  Kultury. Turniej  przygotowali i prowadzili  Bartosz  Różycki  i  Zdzisław  Śnioszek  –  animatorzy  sportu  na  Orliku.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!