MIKOŁAJ W RADWANICACH 2017- RELACJA

W niedzielę 10 grudnia 2017 r.,  jak co roku  w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach, odbyły się Mikołajki dla dzieci. Dzięki uprzejmości Firmy Przewozowej JOKER z Radwanic w spotkaniu mogły uczestniczyć dzieci ze wszystkich miejscowości należących do Gminy Radwanice.  W tym roku dla wszystkich uczestników przygotowany był spektakl Teatru Rozrywki Trójkąt pt. „Jak Mikołaj urwał się z choinki”.  Dzieciom bardzo podobało się to zabawne przedstawienie o dwóch elfach, którzy muszą odnaleźć św. Mikołaja. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie Św. Mikołaja, który przy pomocy wolontariuszy rozdał łącznie 400 paczek.

 

A wszystko to w przyjaznej atmosferze  i przy dźwiękach świątecznych piosenek oraz wspaniałych wypieków, które można było zakupić w kawiarence przygotowanej przez  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Radwanic. Dodatkowo, istniała możliwość zakupu ozdób świątecznych, które zostały wykonane przez dzieci z Przedszkola Publicznego w Radwanicach i Stowarzyszenie „Pomagamy Razem”.

Organizatorami spotkania byli: Gmina Radwanice, Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.  Jednakże Mikołajki nie odbyłyby się bez wsparcia i zaangażowania mieszkańców Gminy Radwanice, a w szczególności wolontariuszy i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach.

Foto. J. Friczka

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!