Emocjonujący Nocny Turniej Piłki Nożnej za nami – relacja 2017

3 listopada na boisku „Orlik” w Radwanicach odbył się Nocny turniej piłkarski o puchar Wójta.
Paweł Piwko – Wójt Gminy Radwanice osobiście otworzył Turniej i powitał uczestników oraz widzów. Organizatorami Turnieju  był Gminny Ośrodek Kultury oraz Pan Zdzisław Śnioszek – animator „Orlika”.
W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, rozegrano 6 meczy systemem każdy z każdym, padło aż 25 bramek, czyli prawie 2 godziny sportowych emocji!

 

I miejsce – UKS Kłobuczyn
II miejsce – Biznesmeni
III miejsce – UKS Buczyna
IV miejsce – Tasmania
Przyznano również nagrodę dla najlepszego zawodnika. Torbę sportową ufundowaną przez Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu otrzymał Stanisław Białek (Kłobuczyn). Ponadto, doceniono najmłodszego zawodnika turnieju – Frankowskiego, ucznia IV klasy, któremu udało się strzelić bramkę.
Nagrody  w postaci pucharów, dyplomów i  piłek  wręczył Wójt Gminy oraz sędzia spotkania – Zdzisław Śnioszek.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za udział.

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!