Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty 2017 – relacja

22 czerwca w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach odbył się występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

W koncercie wzięły udział dzieci i młodzież z Gminy Radwanice, które rozwijają swoje talenty muzyczne podczas dodatkowych zajęć, prowadzonych przez Panią Aleksandrę Stramę, instruktora GOK oraz Witolda Smorawińskiego, instruktora gitary klasycznej.

Dzieci z dumą prezentowały swoje talenty i efekty ciężkiej pracy. Piosenki w wykonaniu Chóru „Rybałci”, koncerty skrzypcowe, fortepianowe czy gitarowe to tylko niektóre elementy specjalnego występu. Rodzice chętnie przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w wydarzeniu.

 

 

Młodym artystom towarzyszyła trema, ale poradzili sobie dzielnie.  Gromkie brawa oraz łzy wzruszenia rodziców z pewnością im to wynagrodziły.

Dziękujemy młodym artystom za wspaniałe koncerty, a wszystkim gościom za przybycie.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!