Dzień Dziecka 2017 – relacja

Dnia 4 czerwca 2017 roku na terenie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Radwanicach odbył się Gminny Dzień Dziecka.

Dla uczestników zabawy przygotowano szereg atrakcji. Malowanie twarzy, kącik plastyczny, kawiarenka oraz darmowe dmuchańce.

Niestety, niesprzyjająca pogoda i ulewne deszcze próbowały przeszkodzić w zabawie. Imprezę szybko przeniesiono do sali gimnastycznej, gdzie na twarzy każdego dziecka zagościł szeroki uśmiech! Kilka animatorek w kolorach strojach dbało o dobrą zabawę – gry, konkursy, animacje, balonowe szaleństwo oraz malowanie twarzy! Dla wszystkich dzieci przewidziana była woda i słodkie co nieco.

Głównym organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury, a sponsorem Urząd Gminy Radwanice oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Serdecznie dziękujemy Partnerom: Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Radwanicach, Gimnazjum w Radwanicach oraz Towarzystwu Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy.

 

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!