Zajęcia stałe odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury


Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach zaprasza na warsztaty w nowym sezonie artystycznym 2018/2019. Oprócz stałych zajęć cieszących się dużym zainteresowaniem mieszkańców, w ofercie znalazło się kilka nowych, niezwykle ciekawych propozycji.

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 • zajęcia plastyczne – poniedziałki 16.00-17.30, 30 zł/ miesiąc

Poprzez zabawę dzieci rozbudzają ciekawość świata, rozwijają twórczość i kreatywne myślenie. Na zajęciach dzieci będą tworzyć prace z takich dziedzin jak: malarstwo, rzeźba, rysunek. Poznają wiele technik plastycznych, dzięki którym rozwiną zdolności manualne oraz wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. Warsztaty prowadzi Anna Adamus-Krawczyk (GOK).

Zajęcia dla dzieci od 6 lat.

 • Zespół wokalno-taneczny „Frajda” – piątki 16.30-19.00, 60 zł/miesiąc

Zespół istnieje od 2016 roku, ma na swoim koncie liczne sukcesy, wyjazdy na turnieje i warsztaty. Zajęcia prowadzą Państwo Mieczysława, Katarzyna i Zdzisław Krawczonek. Warsztaty obejmują naukę kroków tanecznych i choreograficznych, które pomagają w rozwoju fizycznym i orientacji przestrzennej, a także naukę śpiewu.

Do Zespołu zapraszamy dziewczęta w wieku od 5 do 13 lat. Zapisy bezpośrednio u instruktorów.

 • taniec towarzyski dla dzieci – termin ustalony po zebraniu grupy, 60 zł/ miesiąc

Udział w warsztatach tanecznych rozwija umiejętność koordynacji oraz rytmikę, dynamikę i precyzję ruchu. Instruktorzy zadbają również o prawidłową postawę dzieci. Zajęcia prowadzi nagradzana na międzynarodowych turniejach para taneczna – Piotr Paszewski i Marta Mozdyniewicz.

Zajęcia dla dzieci od 7 lat.

 • nauka gry na instrumentach (skrzypce, pianino) – zajęcia indywidualne,15 zł/miesiąc

Indywidualne lekcje gry na skrzypcach i pianinie to dobry pomysł, żeby zacząć swoją przygodę z muzyką. Nauka gry rozwija wyobraźnię, dyscyplinę i systematyczność. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor – Aleksandra Strama (GOK).

Zajęcia dla dzieci od 6 lat.

 • nauka gry na gitarze klasycznej – piątki od 15.30, opłata ustalana indywidualnie

Zajęcia indywidualne gry na gitarze klasycznej rozwijają słuch, muzykalność oraz poczucie rytmu. Granie na gitarze uwalnia kreatywną stronę mózgu, a także wzmacnia wrażliwość. Nauka gry na gitarze dla dzieci łączy w sobie dodatkowe atuty – dzieci są bardziej otwarte oraz skoncentrowane.

Zajęcia prowadzi Witold Smorawiński , zapisy bezpośrednio u instruktora – 660 141 422.

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

 • latino solo dla kobiet – termin ustalony po zebraniu grupy, 80 zł/miesiąc

Latino solo to solowe choreografie taneczne przeznaczone dla ludzi o gorącym temperamencie. Idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy kochają ruch, a nie mają partnera do tańca. Oprócz relaksu i dobrej zabawy, zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil. Zajęcia prowadzi zawodowa tancerka – Marta Mozdyniewicz.

 • taniec towarzyski dla par – termin ustalony po zebraniu grupy, 190 zł/ miesiąc (para)

Zajęcia poprowadzą doświadczeni tancerze – Piotr Paszewski i Marta Mozdyniewicz. Wspólną karierę rozpoczęli trzy lata temu, a już mogą pochwalić się licznymi sukcesami, np. znajdują się obecnie w prestiżowym gronie 50 najlepszych par na Świecie według Rankingu Światowego! Taniec towarzyski dla par to doskonała okazja do nauki nowych kroków, spędzenia czasu z bliską osobą, rozwijania wspólnych zainteresowań.

 • rękodzielnik – trzecia środa każdego miesiąca, 50 zł/ zajęcia

Rękodzielnik to nowa propozycja GOKu. Zapraszamy dorosłych na warsztaty artystyczne. W każdym miesiącu będziemy poznawać inną, ciekawą technikę, np. ceramikę, decoupage, szydełkowanie. Pod okiem profesjonalnych instruktorów uczestnicy wykonają przedmioty, które będą stanowiły ozdobę domu lub upominki dla najbliższych. Koordynatorem zajęć jest Anna Adamus-Krawczyk (GOK).

 • samoobrona oparta na KRAV-MAGA (od 14 lat) –  termin ustalony po zebraniu grupy, 50 zł/ miesiąc

Zapraszamy na zajęcia wszystkie dziewczyny i panie, które chciałaby poczuć się bezpiecznie, a przy okazji poruszać się. Podczas warsztatów przekazujemy fundamentalne zasady bezpieczeństwa osobistego, uczymy podstawowych technik i zachowań, które pomogą wyjść obronną ręką z wielu sytuacji. Zajęcia skupiają się na prewencji napaści, gwałtu, rozwoju poczucia własnej siły i wartości bojowej, umiejętności wczesnego dostrzegania sygnałów o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor – Tomasz Kuncik

 • fitness – wtorki 19.30-20.30, 10 zł/zajęcia

Zajęcia łączą wysiłek aerobowy z ćwiczeniami na rzeźbienie mięśni. Regularny trening może ukształtować sylwetkę, przyspieszyć metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. Ćwiczenia zwiększają wydolność fizyczną, poprawiają koordynację ruchów, poprawiają przemianę materii i przyspieszają spalanie tłuszczu. Zajęcia prowadzi Joanna Dawiec-Tychańska. Nie są konieczne zapisy, zapraszamy na zajęcia od września!

 • zumba – czwartki 19.30-20.30, 10 zł/zajęcia

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Taniec, gorące latynoskie rytmy i spalanie kalorii, to idealne połączenie. Zajęcia prowadzi Joanna Dawiec-Tychańska. Nie są konieczne zapisy, zapraszamy na zajęcia od września!

 • Zespół folklorystyczny „Swojacy” – poniedziałki 18.00-20.00

Zespół Folklorystyczny SWOJACY powstał w 1999 roku. Repertuar zespołu to przede wszystkim pieśni ludowe ukazujące piękno i bogactwo polskiego folkloru, ale również pieśni patriotyczne, biesiadne, kresowe oraz okolicznościowe. W społeczności gminy Radwanice zespół „Swojacy” to prężnie działająca grupa, która chętnie włącza się do działań na rzecz społeczności lokalnej. W swoim dorobku artystycznym zespół posiada wiele nagród i wyróżnień. Zespół prowadzi Aleksandra Strama (GOK).

 • Klub seniora „Optymiści” – spotkania cykliczne, zajęcia muzyczne, gimnastyka

Klub seniora prowadzi cykliczne spotkania towarzyskie, zajęcia gimnastyczne oraz wiele innych. Celem stowarzyszenia jest dążenie do zmiany stereotypów dotyczących miejsca i ról społecznych ludzi starszych, rozwijanie różnorodnych form życia kulturalnego, oświatowego, towarzyskiego i wypoczynku seniorów oraz organizowanie działań sprzyjających zachowaniu zdrowia i sprawności fizycznej.

Zapraszamy do udziału wszystkich – zarówno tych, którzy uczestniczyli w naszych propozycjach w ubiegłych latach, jak i tych, którzy chcą dopiero zacząć swoją aktywność.

76 83 11 533, 76 83 16 873, gok@radwanice.pl, Facebook

regulamin zajęć 2018-2019

OŚWIADCZENIE UDZIAŁU W ZAJĘCIACH GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W RADWANICACH

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!