Dzień Kobiet 10 marca 2017 r.

W ramach Gminnego Dnia  Kobiet w dniu 10 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach odbyło się spotkanie kobiet.

Program spotkania był bogaty. Był kwiatek i buziak dla każdej z Pań od Wójta Gminy Radwanice pana Pawła Piwko oraz życzenia i toast.  Przybyło ok. 70 pań, które dzielnie brały udział w konkursach i Quizie,  poprowadzonych przez panów z Klubu Seniora OPTYMIŚCI. Po konkursach przyszedł czas na słodki poczęstunek i wykład dot. samoobrony , który poprowadził instruktor „Sztuk Walki” pan Tomasz Kuncik.

Na zakończenie zagrał zespól POWERS, przy którym można było potańczyć.

Spotkanie zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Rada Sołecka Radwanic.

 

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!