Turniej Tenisa Stołowego – relacja

W dniu 03.02.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach odbył się kolejny Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców o nagrodę Wójta Gminy Radwanice.

Turniej przeprowadzono w czterech kategoriach: tj. grupa szkól podstawowych, grupa gimnazjalna, grupa open oraz grupa dziewcząt, systemem turniejów indywidualnych tenisa stołowego.
W poszczególnych grupach zwyciężyli :

GRUPA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I miejsce – OLAF MAKSYMCZAK
II miejsce – MAREK DEMESZUK
III miejsce – JAKUB BAGIŃSKI
GRUPA DZIEWCZĄT
I miejsce – PAULINA RYMAROWICZ
II miejsce – PAULINA LASZCZOWSKA
GRUPA GIMNAZJALNA
I miejsce – KRYSTIAN KOŁODZIEJ
II miejsce – KRYSTIAN KIJASZKO
III miejsce – WOJCIECH NOGAJ
GRUPA OPEN
I miejsce – ANDRZEJ KULIG
II miejsce – MATEUSZ TKACZ
III miejsce – ŁUKASZ BLIŹNIUK
Nagrody w postaci statuetek , dyplomów i rakietek do tenisa wręczyli Paweł Piwko – Wójt, Bogusława Niemasz – Dyrektor ZSP oraz Renata Piasecka-Friczka – Dyrektor GOK. Organizatorami Turnieju byli Urząd Gminy Radwanice, Gminny Ośrodek Kultury oraz ZSP Radwanice. Turniej przygotowali oraz przeprowadzili Zdzisław Śnioszek wraz z Cecylią Łakomiec i Bartoszem Różyckim.
Była to kolejna propozycja organizatorów, a przede wszystkim Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach dla mieszkańców gminy na aktywne spędzenie czasu wolnego.

 

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.

Dziękujemy!