MIKOŁAJKI GMINNE – RELACJA

Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych dni  w roku przez wszystkie dzieci. 6 grudnia do Gminy Radwanice zawitał wyjątkowy i wspaniały Gość. gość. Święty Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedził osobiście szkoły podstawowe w Buczynie, Radwanicach oraz przedszkola, by wręczyć prezenty jak największej ilości czekających na niego dzieci. Na wieść o odwiedzinach dzieci przygotowały dla św. Mikołaja wierszyki, piosenki i tańce. Wielu przybrało świąteczne stroje. Uśmiechom i okrzykom radości nie było końca. Dzieci cieszyły się nie tylko z otrzymanych prezentów lecz przede wszystkim z tych wyjątkowych odwiedzin.

GOK w Radwanicach serdecznie dziękuje  Urzędowi Gminy w Radwanicach, Pani Emilii Zagórniak – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radwanicach, Radnym Gminy Radwanice, Radzie Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach, które pomogły przy organizacji przedsięwzięcia.

Zadanie dofinansowane było ze środków GMINNEGO PROGRAMU PROFILAKTYKI, ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH I PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII.