Wizyta w Teatrze Polskim we Wrocławiu

24 października wraz z chętna grupa mieszkańców Gminy Radwanice gościliśmy w Teatrze Polskim we Wrocławiu na jednej z najlepszych komedii na świecie.
„MAYDAY”, to historia londyńskiego taksówkarza, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że Mayday od prawie 30 lat rozśmiesza do łez publiczność. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Podróżuj z Gminą Radwanice.