„Otwarci na COOl-turę”-relalcja

Dzięki programowi finansowanemu ze środków Fundacji PZU, Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach zaprosił do wspólnej , wakacyjnej zabawy dzieci z terenu całej gminy. Projekt „ Otwarci na COOL-TURĘ, rozpoczęliśmy wyjazdem do Lubina, gdzie obejrzeliśmy w kinie bajkę „Raya i ostatni smok” i zwiedziliśmy Park Wrocławski podziwiając jego uroki. W świetlicach wiejskich odbywały się warsztaty przyrodnicze, prowadzone przez pana Rafała z Zielonej Myszy, który to przedstawił nam : Niezwykłe właściwości zwykłych substancji, Kuchnię molekularną, Bezkręgowce wokół nas i Czy można zobaczyć powietrze.  Również  w świetlicach wiejskich, odbywały się zajęcia kreatywno- plastyczne, gdzie tworzyliśmy różnego rodzaju prace artystyczne. Odwiedziliśmy Ostaszów „ WIOSKĘ W DECHĘ”, gdzie braliśmy udział w wielu zabawach i animacjach oraz tworzyliśmy ceramiczne talerzyki, zawieszki i kubeczki . Spacerowaliśmy po wzgórzu Laury i podziwialiśmy piękno przyrody z  wieży  widokowej. A  na koniec przy wspólnym ognisku piekliśmy kiełbaski i pianki. Kolejną atrakcją naszych wakacji  była wycieczka  do Miłkowic do Wioski Kolejarzy, gdzie w izbie pamięci ,, Kolejarz” poznaliśmy historię kolei dolnośląskich oraz odbyliśmy quest ,, Szlakiem kolejarzy”, na którym odgadywaliśmy różne zagadki które doprowadziły nas do skarbu. W ostatnim tygodniu wakacji odbyły się warsztaty hip-hopowe, na których dzieci pod okiem Tomasza Olczaka, poznawały tajniki hip-hopowej narracji. Produktem finalnym projektu był teledysk, do którego słowa powstały podczas warsztatów, a który można posłuchać na naszej stronie FB.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!