Gminny Dzień Dziecka

Nic tak nie cieszy rodziców jak uśmiech i radość ich pociech. Dlatego Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Urząd Gminy Radwanice i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach, miał zaszczyt w tym wyjątkowym dniu sprawić aby uśmiechy nie schodziły dzieciom z naszej gminy  z twarzy. Zarówno  uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach i Szkoły Podstawowej w Buczynie, pod czujnym okiem Wielkiego Ptaka i Minionka, mogły sobie zrobić zabawne zdjęcia wraz ze swoimi kolegami i wychowawcami. Dzięki fotobudce, dzieci mogły przebrać się za różne postaci, dzięki czemu zabawa była przednia. Każde dziecko otrzymało również paczuszkę z słodkościami, a by jeszcze bardziej osłodzić ten szczególny, wyjątkowy dzień.

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!