„Poplećmy z Mamą”

Dzień Mamy, to szczególny dzień w roku. W związku z tym Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach  wraz z Panią Martą Dąbrowską  z Koła Gospodyń Wiejskich ,, Czerwone Korale” w Radwanicach, zorganizował rodzinne warsztaty ,, Poplećmy z mamą”, które odbyły się 26 maja 2021r. Mamy z naszej gminy wraz ze swoimi pociechami, uczyły się jak wykonać piękne wianki z żywych kwiatów i darów okolicznych łąk i lasów, pod czujnym okiem Pani Marty a pracy towarzyszyły ciekawe rozmowy.  Wszystkie prace wykonane zostały z wielkim zaangażowaniem i sercem, a mamy wykazały się wielką kreatywnością. Wyszły piękne wianki, które prócz ozdobienia głowy, służyć mogą jako dekoracja drzwi. Dziękujemy uczestnikom za mile spędzone chwile.