I Mistrzostwa Gminy Radwanice w Szachach w Kategorii Open

Po raz pierwszy w naszej gminie dnia 15 maja 2021 r., odbyły się I Mistrzostwa Gminy Radwanice w Szachach w Kategorii Open. Rywalizacja była niezwykła, ponieważ uczestniczyli zawodnicy w różnym wieku. Najmłodsza zawodniczka Alicja Chyralecka, miała 8 lat, a najstarszy zawodnik Pan Aleksander Kałużka -74 lata. Mimo różnicy wiekowej, mistrzostwa odbyły się na wysokim poziomie, a to dzięki sędziemu Panu Stanisławowi Róg, który to dopilnował aby rozgrywki przebiegały prawidłowo  w duchu gry fair play. Nawet Wójt Gminy Radwanice Pan Paweł Piwko rozegrał partyjkę z zwycięzcą mistrzostw . Cieszy nas niezmiernie, że ta królewska gra wzbudza nadal tyle zainteresowania i emocji. Nie możemy się doczekać kolejnych mistrzostw, które GOK z pewnością zorganizuje.

A oto zwycięzcy:

I miejsce – Bartłomiej Róg

II miejsce – Janusz Filipiak III miejsce – Jakub Łabiak

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!