KIERMASZ WIELKANOCNY JUŻ ZA NAMI

7 kwietnia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach gościliśmy twórców  z naszej gminy, którzy zaprezentowali uczestnikom dzieła, wyjątkowe, niepowtarzalne bo wykonane od serca, własnoręcznie. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych palm, pisanek, koszyczków, stroików, czy serwetek wykonanych w oparciu o staropolskie obyczaje, ale również zainspirowanych współczesnym design.

Wydarzeniem towarzyszącym kiermaszowi było oficjalne podsumowanie wyników II Gminnego Konkursu na „Najpiękniejszą karę wielkanocną”, na który wpłynęło 111 prac wykonanych przez dzieci, młodzież i dorosłych z terenu Gminy Radwanice. Prace konkursowe oceniane były w czterech kategoriach wiekowych i ostatecznie nagrodzonych zostało 21 osób, wspaniałymi nagrodami, które wręczył Wójt Gminy Radwanice Pan Paweł Piwko oraz Dyrektor GOK Pan Bartosz Hejmej. Ponadto, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Wójt Gminy Radwanice

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

Studio Echo

Schod-Styl. Pracownia Artystyczna – Grzegorz Górecki

Kwiaciarnia Radwanice – Anna Bąbol

Sklep Hydromont Radwanice

Pizzeria & Restauracja Radwanicka

Gabinet Masażu, Rehabilitacji, Gimnastyki Korekcyjnej – Jolanta Maciejewska

Gabinet Kosmetyczny – Anna Biernacka

Bank Spółdzielczy w Przemkowie ddz. w Radwanicach

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć na https://www.facebook.com/gokradwanice/
Wszystkie nadesłane na konkurs prace znajdują się na WYSTAWIE POKONKURSOWEJ, którą można podziwiać w GOKu do 30 kwietnia (poniedziałek- piątek w godz. 8.00-17.00).

Informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne. Zgoda na upowszechnianie wizerunku obejmuje w szczególności takie formy jego publikacji, jak: udostępnienie na stronie internetowej GOK Radwanice i fanpage’u GOK Radwanice, zamieszczanie na materiałach promocyjnych, informacyjnych, broszurach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych       

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach ul. Szkolna 5a.

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): gok@radwanice.pl

Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celem promocji działań GOK Radwanice oraz Gminy Radwanice

Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dziękujemy!