KIERMASZ WIELKANOCNY JUŻ ZA NAMI

7 kwietnia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach gościliśmy twórców  z naszej gminy, którzy zaprezentowali uczestnikom dzieła, wyjątkowe, niepowtarzalne bo wykonane od serca, własnoręcznie. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych palm, pisanek, koszyczków, stroików, czy serwetek wykonanych w oparciu o staropolskie obyczaje, ale również zainspirowanych współczesnym design.

Wydarzeniem towarzyszącym kiermaszowi było oficjalne podsumowanie wyników II Gminnego Konkursu na „Najpiękniejszą karę wielkanocną”, na który wpłynęło 111 prac wykonanych przez dzieci, młodzież i dorosłych z terenu Gminy Radwanice. Prace konkursowe oceniane były w czterech kategoriach wiekowych i ostatecznie nagrodzonych zostało 21 osób, wspaniałymi nagrodami, które wręczył Wójt Gminy Radwanice Pan Paweł Piwko oraz Dyrektor GOK Pan Bartosz Hejmej. Ponadto, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Wójt Gminy Radwanice

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

Studio Echo

Schod-Styl. Pracownia Artystyczna – Grzegorz Górecki

Kwiaciarnia Radwanice – Anna Bąbol

Sklep Hydromont Radwanice

Pizzeria & Restauracja Radwanicka

Gabinet Masażu, Rehabilitacji, Gimnastyki Korekcyjnej – Jolanta Maciejewska

Gabinet Kosmetyczny – Anna Biernacka

Bank Spółdzielczy w Przemkowie ddz. w Radwanicach

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć na https://www.facebook.com/gokradwanice/
Wszystkie nadesłane na konkurs prace znajdują się na WYSTAWIE POKONKURSOWEJ, którą można podziwiać w GOKu do 30 kwietnia (poniedziałek- piątek w godz. 8.00-17.00).