II GMINNY KONKURS WIELKANOCNY PT. „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA” – WYNIKI

3 kwietnia 2019 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny: „ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ każda kartka była piękna, jedyna w swoim rodzaju.

Lista laureatów konkursu:

II MIEJSCE – Justyna Białowąs

III MIEJSCE – Anna Rachwalska

WYRÓŻNIENIE – Halina Wertepna, Marta Jamrozik

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów uczestnictwa odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku, o godz.11.00 podczas „Kiermaszu wielkanocnego”, na który serdecznie zapraszamy.