II GMINNY KONKURS pt. ,,NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”

Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym.

Zasady są bardzo proste!. Wystarczy:

• samodzielnie wykonać kartkę wielkanocną (maksymalny wymiar 20 x 15 cm)
  • dostarczyć podpisaną pracę do Gminnego Ośrodka Kultury razem z wypełnionym Oświadczeniem do 29 marca
  • i gotowe!

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, otwarcie wystawy i rozdanie nagród nastąpi 7 kwietnia 2019 r. o godz 11:00 w Gminnym Ośrodku Kultury podczas KIERMASZU RĘKODZIEŁA WIELKANOCNEGO!

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie do końca kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!!!