Kobietki, zróbcie sobie prezent – jedźcie z nami do teatru!

Wójt Gminy Radwanice oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie na wyjazd z okazji Dnia Kobiet. 7 marca w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie odbędzie się znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie!

Zapraszamy na wspaniałą komedię teatralną  „DZIWNA PARA” w gwiazdorskiej obsadzie!

Dziwna para – legendarny hit Broadway’u autorstwa najczęściej wystawianego komediopisarza amerykańskiego na świecie. Neil Simon, jako jedyny żyjący pisarz, ma na Broadway’u teatr swego imienia. Niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran i również w kinie cieszą się ogromnym powodzeniem. W ekranizacji „Dziwnej pary” wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau.

Zobaczą Państwo naszych rodzimych, wspaniałych aktorów komediowych. Tytułowa dziwna para spotyka się na cotygodniowych partiach pokera: Oskar (Żak), dziennikarz sportowy, to świeżo rozwiedziony kochający uroki życia niepoprawny bałaganiarz. Feliks (Barciś) jest pedantycznym domatorem, hipochondrykiem i histerykiem. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje, żeby się do niego wprowadził. Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów jest zabawne, dowcipne i ciepłe.

Obsada:
– Artur Barciś
– Cezary Żak
– Katarzyna Żak
– Violetta Arlak
– Piotr Skarga
– Witold Wieliński
– Wojciech Wysocki

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia Wojciech Stefaniak

Neil Simon „Dziwna Para”
tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski

Zbiórka uczestników na placu przed GOKiem w Radwanicach – 7 marca 2019 ok. godz. 18:30. Powrót ok. 23.00.

Koszt wyjazdu wynosi tylko 50 zł!     GOK pokrywa koszty transportu, ubezpieczenia oraz dofinansowuje połowę ceny biletu (normalna cena to 100 zł)!

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy (od 11 lutego) oraz więcej informacji:

Gminny Ośrodek Kultury

ul. Szkolna 5a, Radwanice