KOLEJNA EDYCJA ANIMKA

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia artystyczne w wybranych świetlicach wiejskich z terenu Gminy Radwanice.

Lokalne animatorki z Kłębanowic i Sieroszowic będą zaskakiwać dzieci niesamowitymi animacjami przez cały luty i marzec.

Na dzieci czeka moc atrakcji m.in.: różnorodne zajęcia plastyczne, kulinarne oraz bal karnawałowy.

Serdecznie zapraszamy do kreatywnego wypoczynku!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Kłębanowice

8 II, godz. 10.00 – Koralikomania

5 II, godz. 16.00 –Walentynki

22 II, godz. 16.00 – Stworki i Potworki

1 III, godz. 16.00 – Zakładki do książek

8 III, godz. 16.00 – Wiosna

15 III, godz. 16.00 – Papierowy zawrót głowy

23 III, godz. 10.00 – Jajko w koszyku

5 IV, godz. 16.00 – Wielkanoc

Sieroszowice

6 II, godz. 16.00 – Startujemy! Tydzień włoski – Pizza XXL