Do(SZTUKO)wani – warsztaty artystyczne

Jeśli boicie się nudy w wakacje, nie macie się o co martwić. Gminny Ośrodek Kultury zapewni Wam rozrywkę!

W placówce GOK, w każdy wtorek będą odbywały się zajęcia artystyczne dla rożnych grup wiekowych, na których będziecie mogli rozbudzić swoje muzyczne i plastyczne talenty, ale przede wszystkim miło spędzić wolny czas.

PLAN ZAJĘĆ I WARSZTATÓW:

10 lipca, godz. 17.00 – SCRAPBOOKING: Kartka okolicznościowa, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Doskonała okazja do spędzenia kreatywnie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Każdy uczestnik będzie mógł wykonać kartki wakacyjne metodą scrapbooking, czyli techniką zdobienia papieru przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów. Wykonane prace uczestnicy zabierają do domu!

17 lipca, godz. 16.30 – DECOUPAGE: Deseczka ozdobna, zajęcia dla dorosłych

Decoupage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona ozdobną deskę do krojenia, która może być ciekawym pomysłem dla najbliższych lub ozdobą we własnej kuchni.

24 lipca, godz. 14.30 – KARAOKE: Śpiewać każdy może, zajęcia dla dzieci

Propozycja dla wszystkich miłośników muzyki! Śpiewanie znanych piosenek do podkładów muzycznych będzie dla dzieci nie lada przygodą. Każdy będzie miał szansę spróbowania swoich sił z prawdziwym mikrofonem w dłoni. Śpiewać każdy może – a szczególnie dzieci!

31 lipca, godz. 14.30 – LETNIA PRACOWNIA PLASTYCZNA, zajęcia dla dzieci

Podczas zajęć plastycznych dzieci rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię oraz wrażliwość estetyczną, a to wszystko podczas świetnej zabawy. Zapraszamy na warsztaty artystyczne, które tematem przewodnim będzie świat kolorów.

7 sierpnia, godz. 16.30 – SZYDEŁKOWANIE: Podkładki na stół, zajęcia dla dorosłych

Podczas zajęć, przy kawie i miłej atmosferze, uczestnicy wykonają pod okiem instruktora podkładki na stół. Piękne, bawełniane sznurki w różnych kolorach z pewnością zmienią się w oryginalny dodatek każdego domu. Zajęcia nawet dla początkujących!

14 sierpnia, godz. 14.30 – GRAMY I ŚPIEWAMY, zajęcia muzyczno-rytmiczne z instrumentami perkusyjnymi dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające dla dzieci! Podczas warsztatów uczestnicy rozwiną swoje zdolności muzyczne, manualne, zmysł wzroku i dotyku, wzmocnią koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Czy jest coś lepszego niż zabawa przy muzyce?

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy:

tel: 76 83 16 873,  e-mail: a.krawczyk@gok.radwanice.pl  lub osobiście w GOK.

Podczas warsztatów będziemy uwieczniać wspólne, miło spędzone chwile. Relacja fotograficzna będzie dostępna na stronach internetowych i fanpage’ach organizatorów oraz w relacjach prasowych.

Do(sztuk)uj się z nami!

Projekt „Do(SZTUKO)wani”dofinansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura-Interwencje 2018”.

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.