Do(SZTUKO)wani – spektakle dla dzieci

W placówce Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach odbędą się dwa Spotkania Teatralne. Utalentowani aktorzy zapewnią dzieciom świetną zabawę oraz niezapomniane wrażenia.

20 lipca, godz. 11.00

WIELKA TAJEMNICA” TEATR ROZRYWKI TRÓJKĄT

Barwny spektakl z elementami musicalu, uczący dzieci logicznego myślenia. Sławny detektyw – Filip Filipowski dwoi się i troi, aby rozwiązać zagadkę tajemniczej kradzieży. W dochodzeniu pomogą mu hrabina Georginia Kołomyjska herbu Cholewa, przypadkowy przechodzień – Alojzy oraz publiczność.

17 sierpnia, godz.11.00

BAJECZNA FIESTA” TEATR KULTURESKA

Interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych.

Wesołe owady z zespołu The Jelonband urządzają Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody, która jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach.

Zapewniamy bezpłatny dojazd:

10.00 Nowy Dwór
10.05 Nowa Kuźnia
10.07 Strogoborzyce
10.10 Buczyna
10.25 Ułanów
10.30 Sieroszowice
10.35 Kłębanowice

10.10 Drożyna
10.12 Drożów
10.20 Jakubów
10.23 Borów
10.25 Przesieczna
10.28 Dobromil
10.30 Łagoszów Wielki

10.35 Lipin

Odwozy rozpoczną się po zakończeniu przedstawień.

Autobus będzie zatrzymywał się na przystankach autobusowych. Dzieci muszą znajdować się pod opieką dorosłych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami!

Podczas spektakli będziemy uwieczniać wspólne, miło spędzone chwile. Relacja fotograficzna będzie dostępna na stronach internetowych i fanpage’ach organizatorów oraz w relacjach prasowych.

Do(sztuk)uj się z nami!

Projekt „Do(SZTUKO)wani”dofinansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura-Interwencje 2018”.

Więcej informacji:

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach

ul. Szkolna 5a, 59-160 Radwanice

76 83 11 533, 76 83 16 873, gok@radwanice.pl

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.