Turniej Piłkarski z okazji Dni Gminy Radwanice

Dnia 24 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 na boisku „Orlik” w Radwanicach, w ramach Dni Gminy Radwanice, odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Wójta

Zapisy na turniej obędą się w dniu rozgrywek o godz. 11:30. Wszystkie chętne drużyny zapraszamy na boisko, a kibiców na trybuny. Zapowiada się emocjonująca „sportowa niedziela”.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Radwanice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach.

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 roku informujemy, że udział w turnieju jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby działań informacyjno-promocyjnych Gminnego Ośrodka Kultury i Gminy Radwanice.

Uwaga

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 r. informujemy, że udział w wydarzeniach i warsztatach odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację wizerunku poprzez fotorelację na potrzeby informacyjno-promocyjne.