Serdecznie zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego!

W Gminnym Ośrodku Kultury właśnie ruszyły zapisy na zajęcia taneczne.
Taniec towarzyski gwarantuje świetną zabawę, aktywny wypoczynek oraz doskonale wpływa na nasz umysł i ciało!

TANIEC TOWARZYSKI
  • zajęcia dla dorosłych – pary i single
  • m.in. salsa, cha-cha, tango, walc angielski, samba i wiele innych
  • 190zł/para/miesiąc (3x w miesiącu po 1,5h)
LATINO SOLO DLA KOBIET
  • 80zł/osoba/miesiąc (zajęcia 1x w tygodniu 60 min)
  • elementy salsy, samby, rumby i cha-chy
TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI
  • od 7 roku życia
  • 60zł/osoba/miesiąc (zajęcia 1x w tygodniu 60 min)
Zajęcia poprowadzą doświadczeni tancerze – Piotr Paszewski i Marta Mozdyniewicz. Wspólną karierę rozpoczęli dwa lata temu, a już mogą pochwalić się licznymi sukcesami, np.:
  • znajdują się obecnie w prestiżowym gronie 50 najlepszych par na Świecie według Rankingu Światowego!
  • posiadają najwyższą mistrzowską- międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcu towarzyskim
  • wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski oraz zwycięzcy turniejów w Polsce ramki Grand Prix
  • czołowe lokaty na największych i najbardziej prestiżowych turniejach tańca na świecie, m.in. we Włoszech, Niemczech, Rumunii, Białorusi, Czechach, Anglii, Hiszpanii, Japonii, Słowenii, Belgii
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:
Gminny Ośrodek Kultury
ul. Szkolna 5a, Radwanice
76 83 16 873, 76 83 11 533
a.krawczyk@gok.radwanice.pl
Terminy zajęć zostaną ustalone z prowadzącymi po zebraniu grupy.