Kobietki, zróbcie sobie prezent – jedźcie z nami do teatru! / brak wolnych miejsc/

Wójt Gminy Radwanice oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie na wyjazd z okazji Dnia Kobiet.

10 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie!

Lunch o północy” to zabawna komedia o małżeństwie i miłości. Na scenie zobaczymy Joannę Kurowską, Piotra Gąsowskiego, Pawła Królikowskiego i Annę Oberc! Najnowsza sztuka Jakuba Przebindowskiego to próba przyjrzenia się temu, co nas bawi i podnieca. To także diagnoza wieloletnich małżeństw, w których partnerzy usiłują walczyć z prozą codziennego życia.

UWAGA! SPECJALNA PULA DLA RADWANIC – 70 zł zamiast 85 zł!!! (dojazd własny)

Zgłoś się do nas po szczegóły!

Koszt wyjazdu wynosi tylko 45 zł! GOK pokrywa koszty transportu oraz dofinansowuje połowę ceny biletu (normalna cena to 85 zł) – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Zbiórka uczestników na placu przed GOKiem w Radwanicach – 10 marca 2018 ok. godz. 15:00. Powrót ok. 19.00.

więcej informacji:

Gminny Ośrodek Kultury – ul. Szkolna 5a, Radwanice, 76 83 16 873, 76 83 11 533, a.krawczyk@gok.radwanice.pl

OPIS SPEKTAKLU:

Prezent niespodzianka! Rocznica ślubu, którą uświetnić ma miłosny czworokąt. Tymczasem do drzwi pukają niewłaściwe osoby. Omyłkowe spotkanie staje się pretekstem do opowieści o małżeńskich związkach, miłości, seksie i marzeniach, głęboko skrywanych w naszej podświadomości. Najnowsza sztuka Przebindowskiego to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje.

OBSADA: Joanna Kurowska, Anna Oberc, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski

REŻYSERIA:  Jakub Przebindowski