GOK otwarty na ludzi!

W dniu 30 października w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się pierwsze Drzwi Otwarte.
Od rana do wieczora wszystkie sale GOKu czekały na odwiedzających. Po kilku miesiącach prac, oficjalnie otworzono pracownie: multimedialną, plastyczną i muzyczną, które udało się zmodernizować ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa oraz budżetu Gminy Radwanice. Odwiedzający mieli dodatkowo możliwość zapoznania się z ofertą zajęć i warsztatów, odbywających się w GOKu w sezonie 2017/2018.

Ponadto, na każdego odwiedzającego czekała słodka niespodzianka – ciastka upieczone przez pracowników GOK lub cukierki.

Pierwsze Drzwi Otwarte przeszły do historii, ale pracownicy już myślą o następnych. Zapraszamy za rok!